TEGO NIE DA TOBIE ŻADNA UBEZPIECZALNIA!!

Co zyskujesz dzięki ?

1

AUTO BEZ KAUCJI

Toggle Dropdown

2

ZASTĘPCZE AUTO W PRZYPADKU AWARII

Toggle Dropdown

3

BEZ LIMITU KILOMETRÓW

Toggle Dropdown

4

GWARANTOWANY HOTEL

Toggle Dropdown

ZAPYTAJ O TERMIN

Nasze opinie

Opinia od firmy Ventana z Chojnic

"

Miła bezproblemowa obsługa, dyspozycyjność o każdej porze, samochody w 100% niezawodne. Polecam! My skorzystamy jeszcze nie raz. Bardzo dziękujemy.

Opinia od CelinaZ

"

Na tegoroczne wakacje postanowiłam wybrać się rodzinnie, więc potrzebowałam dużego auta mieszczącego 8 osób. Orientując się wśród znajomych co do rzetelnej firmy wynajmującej busy, najczęściej słyszałam nazwę "Elita". Przyznam szczerze, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jakość, solidność i dbałość o klienta na najwyższym poziomie to główne cechy tej firmy. Auto było czyste, po przeglądzie, w pełni sprawne, co znacznie zaoszczędziło stresu w czasie podróży. Wielkim atutem jest też elastyczność w odbiorze i zwrocie auta oraz przede wszystkim w kwestiach ceny! Szczerze polecam, osobiście na pewno skorzystam za rok!

Opinia od RafałS z Chojnic

"

Korzystałem z wypożyczenia auta z Elity już czwarty raz. Wycieczka do Chorwacji w 100% udana i bez problemów. Auto prawie nowe, czyste, sprawne! Obsługa na najwyższym poziomie. Możliwość dogadania się w każdej kwestii. Na pewno za rok również skorzystam z usług firmy Elita! Polecam gorąco!

Zobacz wszystkie opinie

Porównanie oferty

# Korzyści Inna wypożyczalnia w regionie
1 Bogaty wybór aut
2 Uproszczona procedura zawierania umowy wynajmu
3 Auto bez kaucji
4 Zastępcze auto w przypadku awarii
5 Bez limitu kilometrów
6 Gwarantowany hotel

Galeria